SOKAKLARI SÜPÜRÜRKEN MİLYONLUK ÇANTA BULDU

Bakırköy belediyesinde Çalışan Temizlik işçisi sokakta bulduğu Para ve altın bulunan çantayı emniyet güçlerine teslim etti. Bakırköy Belediyesi Temizlik İşlerinde Müdürlüğünde çalışan “Mehmet Şerif Gün” Sokakta bulduğu ve  içerisinde nakit ve mücevherlerin olduğu, değeri 5 Milyon lira olarak ifade edilen çantayı en yakın karakola götürerek teslim etti.

KIZILAY KIZILAY

BEŞ MİLYONLUK ÇANTAYI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Süpürgeci olarak görev yaptığı Florya Selim Pars sokakta öğle saatlerinde Sokakları süpürürken bulduğu içerisinde Nakit , döviz, kıymetli evrak bulunan ve toplamda  5 Milyon liradan fazla maddi değeri bulunan çantayı Mahalle Karakoluna  götürerek teslim etti. 

Bulunan çanta ve içerisindekiler Polis ekipleri tarafından Çanta sahibine teslim edildi.Temizlik işçisi Mehmet Şerif Gün”e ilk kutlama ve tebrik DİSK Sendikasından geldi . . DİSK İstanbul Avrupa Yakası Şube sekreteri Süreyya Doğan Sosyal Medyasından bakın nasıl paylaştı . .

“ GURUR KAYNAĞIMIZ”

Sendikamız DİSK Genel-İş üyesi Mehmet Şerif Gün arkadaşımız bugün saat 11.30 civarında Florya Selim Pars sokakta, içerisinde bulunan para, döviz, kıymetli evrak gibi maddi değeri 5 milyon TL den fazla olan bir çanta bulmuş ve bulduğu bu çantayı karakola teslim etmiştir.

Kendisini bu onurlu ve kıymetli davranıştan dolayı kutluyoruz. Bulunan çanta emniyet güçleri tarafından sahibine teslim edilmiştir...

Editör: Serdar Tay