Tilkiye sormuşlar seni Tavuk Kümesine bekçi yapalım ister misin? Tilki bir eliyle ağzını kapatıp, “ Gülmekten Cevap veremiyorum ki” demiş.

GİTMİYOR

Önce Sevenlerine Müjdeyi verelim; Kurmaylarından aldığımız bilgilere göre, Belediye Başkanlığı Seçimlerini Şayet Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu kazanırsa Bülent Kerimoğlu belediye başkanlığı bittikten sonra ilçemizden ayrılmayacak.

KERİMOĞLU ÖZDEMİR OVALIOĞLU İŞBİRLİĞİ GÜÇ VERECEK        

Kendisi için Genişçe bir Çalışma odası Hazırlatan Bülent Kerimoğlu, Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu seçilirse bir süre kendisine yardımcı olacak, Görevini devretmesine yakın başladığı birkaç Proje ve yarım kalan bazı projeleri birlikte tamamlayacak.

Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu seçilmezse?

Kerimoğlu bavulunu hazırladı zaten , Şahsi eşyaları Pılı pırtısını toplayıp,  Geride koca bir enkaz bırakarak  gidecek İlçemizden .

Bavul bavul Para kaçırdığı iddia edilen LONDRA Hayatı yeni bir başlangıcı olur. “Belki de Kemal Kılıçdaroğlu genel başkan olur ben de onun kurmayı olarak yine bir görev alırım” düşüncesiyle Şaibeli bir şekilde satın aldığı Kaçak Rezidanslarından birinde oturacak yine ilçemizde kalacak. Yeni görevler bekler, bilemeyiz ki.

Finalde kendisini ait olduğu ve Layık olduğu yerde görmek istiyoruz umudumuz bu.

AYŞEGÜL ÖZDEMİR OVALIOĞLU

Siyasetçi arkadaşı Bülent Kerimoğlu gibi, Doktorluk mesleğinden istifa etmişti o yüzden açıkta kalmayacaktır

Kazanamadığı takdirde Ayşegül hanımda siyaset sahnesinden Silinip gider elbet, Kaldı ki yakın zamanda bu tarz bir hezimeti Ailece yaşamışlardı.

Ak Partide Siyaset yapan Eşi Talat Cem Ovalıoğlu Ak Parti Milletvekili olabilmek için Büyük mücadeleler vermişti.

Ak Parti Kastamonu Milletvekilliği adaylığına seçilemeyince Doktorluk Mesleğine geri dönmüştü, bunlar olabilecek ihtimaller.

İşte bu yüzden Ayşegül Hanım istifa ederek atıldığı siyaseti bırakır yine doktorluk mesleğine döner. Belki de siyasetçi Ayşegül olarak hayatına devam eder.

SEÇMEN PEKİ?

Kim nere giderse gitsin seçmenin umurunda değil açıkçası, Izdırap dolu geçmişinden kurtulup mutlu huzurlu günlerine kavuşmak istiyor

Olan biteni an be an takip eden, gündemin bir satırını kaçırmayan Seçmen Son birkaç günü sabırsızlıkla bekliyor ve Vatandaşı umursamayan siyasetçilere iyi bir ders verecek.  

Kulaklarına küpe İbret-i âleme örnek olacak bir DERS. .

Velhasıl kimileri için BAKIRKÖY İlçesi hayalden öte gidemez bile   “ GEÇTİ BOR”UN PAZARA SÜR EŞEĞİ NİĞDE”YE “