GELEN GİDENİ ARATIR MI?

Yıllar önce; Belediye Başkanı Kerimoğlu ve Cavit Ganiç isimli yardımcısının projesiydi; Zuhuratbaba Top sahasına inşaat yapılacaktı, Zemin birkaç kat Otopark,üst katlarda  işyerleri, Yücespor Kulubü için soyunma giyinme kabinleri olacaktı..Alışveriş merkezi olacaktı sahamız.

Yap işlet devret modeliyle bir Müteahhit işletmeci ile anlaşılacak  Yeni bir AVM dikilecekti top sahamıza, İşletmeci 40 sene 50 sene boyunca para kazanacaktı , sonrası Allah Kerimdi!!

"RANTİYECİLER KAÇACAK DELİK ARADI”

Çoluk çocuk mahalleli ve tüm Bakırköylüler Zuhuratbaba Top sahasına sahip çıktı!! Yatırımcı da bulamadılar aslında vazgeçmelerinin sebebi de buydu!! Kerimoğlu ve ekibinin hayalleri kursaklarında kaldı Kös kös vazgeçtiler bu rant planından.

DEPREM TOPLANMA ALANI İLAN EDİLDİ

Zuhuratbaba Top sahası Deprem Toplanma alanı ilan edildi. Fakat seçimlere birkaç gün kala sahanın farklı yerlerine tonlarca beton döküldü ve Saha kısmen işlevini yitirdi...

Mahalle sakinleri “Nedir bu Çirkinlik” derken Şimdilerde de sahanın farklı bir bölümüne Kazıklar çakılıyor, Demirler örülüyor. .

Tuğlalar hazırda bekliyor ve hummalı bir inşaat Çalışması başladı .

KERİMOĞLU YARIM BIRAKTI OVALIOĞLU TAMAMLIYOR  

Kısaca söyleyelim; Çocuklarımızın oyun oynadığı, Yürüyüş parkuru olarak kullanılan, Futbol maçlarımızın yapıldığı ve dahi Deprem toplanma alanımız olarak belirlenen Zuhuratbaba Top sahasının bir bölümüne İnşaat yapılıyor.

Halef Selef Birbirine Müspet yapar gibi; Toprağımızı elimizden alıp betona boğuyor ilçemizi.

DEPREM TOPLANMA ALANINA İNŞAAT

O ARSAYA KONUT YAPILACAK O ARSAYA KONUT YAPILACAK

Bülent Kerimoğlu”nun 10 senede yapamadığını Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu iki ayda Yaptı ve deprem Toplanma alanına Beton Döken Başkan olarak tarihe geçecek.

Editör: Serdar Tay