HANGİ TAŞI KALDIRSAN

Aday yapılmasa da Koltuk garanti, Büyükşehir”de Kadro hazır...Kefili Kefeleti de En tepeden Genel Merkezden , Demek ki var bir kerameti

Kadrolu siyasetçi Hizmet etmek için Mücadele veriyor ve  Hem madem ayağımıza kadar geldi o zaman yapalım duyurumuzu  . .

KADROLU SİYASETÇİ AYAĞINIZA GELDİ.  

Sevgili Bakırköylüler , İlçe Nüfusumuzun Tüyü bitmemiş yetimleri dahil olmak üzere , Hanımlarımız,beylerimiz gençlerimiz ve tüm halkımızın dikkatine  . . .

Kadrolu Siyasetçi ayağınıza geldi. . . 

İmar, İskan, Ruhsat ve izin belgeleriniz ve Kentsel Dönüşüm İşleriniz itina ile yapılır....

Park , Bahçe kenarları gibi işlemlerinizi tereyağından kıl çeker gibi halledilir ,  Kadrolu Siyasetçiniz ayağınıza geldi . .

*****

BAKIRKÖY SPOR VAKFI

Kaçak olduğu iddiasıyla yıkıldı . . Bir işçinin ölümüne sebep olundu o yıkımda . . Ölümle tehdit etmeler hakaretler mahkemeler, kavgalar gürültüler ... Detaylar çok !!  

Gelinen son nokta; 

Bakırköy sanatçılar parkı ve spor kompleksi adı altında şenlikler düzenleniyor spor yapılıyor vs ...

ŞİMDİLERDE

BAKIRKÖY"DE KENTSEL DÖNÜŞÜM BAKIRKÖY"DE KENTSEL DÖNÜŞÜM

“O”  Arazi birilerinin iştahını kabartıyor ve iddialara göre Kimileri “Otel Yapalım” diyormuş , Kimileri “Hastane”.

 Blok blok ev dikelim adını da Örnek evler koyalım” diyen aklı evveller de varmış aralarında 

İddia sahipleri diyor ki “ Siyasetin kaşmerleri bir araya gelerek bu arazi üzerinde kafa patlatıyor, buradan rant elde etmenin derdine düşmüşler”

Oysa O Arazini durumu hala belirsizliğini koruyor gibi, Hukuksuz bir şekilde yıkıldığı için Milyonlarca Lira tazminat ödeyeceğiz üstelik O Arazi hukuki olarak Vakıf üzerine kayıtlı, Mahkemelerden çıkan bir çok karar var ..

ÇOK DEĞERLİ ARAZİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR MI?

Sütten ağzı yanan Bakırköylüler “ Siyasi dostluklar kullanılarak bir proje gerçekleştirecekler” diyerek endişelerini dile getiriyor

Fakat Gördüğümüz kadarıyla bu iddiaların gerçekleşmesi mümkün değil, Bakırköy ilçesi emin ellerde ve Kimsenin güler yüzüne kanacak bir yönetimi de yok.

Bekleyip göreceğiz  . .

Editör: Serdar Tay