" AKILLI SİYASETÇİLER"

Siyasetçiler; Komşularının Derdiyle dertlenip, Dert sahibi olandır, Çözüm bulandır. Eğer ki Sözüne güvenilmezse sıkıntı büyük, Umursamaz olup Dertleri görmezden geliyorsa eğer, O Dert, büyür de büyür...

Zamanında müdahale olmazsa Kartopu gibi büyüyen Dertler Yumağı O Umursamaz Siyasetçiyi de çeker içine?  Bir bakar ki dertlenmediği Derdin altında kalmış.

DERDİN ALTINDA EZİLEN SİYASETÇİLER

TAHT KAVGALARI TAHT KAVGALARI

Eğer Siyasetçiysen; Dertleneceksin . . . Dertlenmediğin derdin altında Kalmak istemiyorsan , Ezilip, Posanı sıkıp atmalarını beklemiyorsan Dertleneceksin.

****

YAKLAŞIK ALTI YIL ÖNCESİ

“ . . . Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, "Hayvanlara harcayacak param yok ama PARAM OLSA DA HAYVANLARA HARCAMAM" dediğinizi ve hayvanlara bakış açınızı biliyoruz.. Belediyelerde paralar ne yazık ki, YANDAŞLARA AKRABALARA akmaktan, zavallı hayvanlara kalmıyor. Ama şimdi Veterinerliğin icraatı ile YOK EDİLEN YAŞLI BİR KÖPEĞİN hesabını vereceksiniz......................”

İMZA ; Haykonfed - Hayvanların yaşam hakkı konfederasyonu

Kayıp olan ve Uyutulduğu iddia edilen bir sokak köpeğini arayan federasyonun kısa bir mailiydi bu . . Sonrasını merak edenler Haykonfed Sayfalarından takip edebilir !

ALTI YEDİ YIL GEÇTİ ;

O Tarihte Böylesine vicdanları yaralayacak bir açıklama ve hatta hasmane tutum takınılmasaydı keşke . .

Halbuki Para vardı ve harcasaydı para bizim paramız  . . O gün tüm sokak hayvanlarını kısırlaştırma işlemini başlatsaydı.

Ne konuşsak boş . .  Ne demiştik ..Dertleneceksin ki Sorun ortadan kalksın...

Devekuşu gibi kafana öne eğerek Dertleri görmezden gelip Hizmet etmek mümkün mü ?   

SON SÖZ; İş İşten geçmeden....Dertler Derya olmadan... Vay ben ne yaptım Pişmanlığı yaşamadan , Kaldırın kafanızı ve silkelenin  . .  

Editör: Serdar Tay