Güncel Politika Magazin Spor Sağlık Özel Haber Vİdeo Haber Yazarlar
TAHTA VALİZ
FOTOĞRAF BİLE HAYALİ !!!
HEM KEL HEM FODUL
TAKKE DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ

TAHTA VALİZ

Tarih: 17.07.2021, 03:48 | GÜNCEL
Sevgili Okurlar Bakırköy Belediye Başkanı Bülent kerimoğlunun geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayı okuyalım önce … "Müreffeh bir Türkiye vadeden bir partiden belediye başkanı seçildim. Belediye başkanı olmadan önce de şartlarım iyiydi. Ne yapsaydım, bodrum katta mı yaşasaydım? Kişisel çabamla ve ailemle birlikte, belediye başkanı olmadan önceki mesleğimle bir noktaya geldim. Ben Ardahan'ın Damal ilçesinden elimde bir tahta valizle İstanbul'a gelmedim"

Bülent Kerimoğlu onlarca milyonluk bir daire satın almıştı ve  Tahta Bavullu o açıklamayı da kendisine yöneltilen eleştirilerden sonra yapmıştı …

ardından da eklemişti ..

  "Ben belediye başkanı olmadan önce de belli yaşam standartlarına sahip bir insandım. Burada bir daire satın alabilecek kadar varlık sahibiyim, bunu da 23 yıl boyunca yaptığım doktorluk mesleğine borçluyum"

Söylediğine göre 10-15 trilyon lirası hep vardı … Dolasıyla “ Trilyonlarca Lirayı nereden buldun da aldın o evi  Sorularının cevabını veriyordu Sayın Kerimoğlu .

Peki Bakırköy halkı bu açıklamalarına inandı mı derseniz , İNANMADI ..

Peki kim İnanır o açıklamalara derseniz onu da hemen söyleyelim

KADİR İNANIR …

Unutuldu sanıyor ama , Adaylığı açıklandığında  , Belediye başkanlığı çantada Keklik ya Yeşiköy”de bir ev tuttular kendisine , O evi kendilerine pazarlayan Emlakçının  Komisyon Parasını bile ödemediler ve aralarında Hır gür çıktı karakolluk oldu taraflar hafızalarımızdan çıkmadı ki . .

Ayrıca Aile hekimi olarak görev yaptığı Çerkezköy İlçesinden kendisinden alacaklı olduğunu iddia edenler bile vardı ö dönemler..

Arabası bile yoktu , Kendisine ait olmayan eşin dostun arabasıyla gezip tozuyordu

Kirada oturduğunu bilmeyen yoktu . . .

Belediye başkanı adayı olabilmek için Eseenyurt ilçesinde kırk takla attığı günlerdi o günler …

Her daim Tirilyonlarca lirası olan servet sahibi bir kişinin oturduğu evin kira olması normal mi sizce ?

Milyonluk Servetim var diyen birinin Külüstür bile olsa bir arabası olmaz mı yahu ?

İş olsun torba dolsun bir açıklama yapan Kerimoğlunun Belediye başkanı seçildikten sonraki serveti son kuruşuna kadar soruşturulmalı , eğer haksız bir kazanç varsa da hesap vermelidir ,,,

Aslında bu sorunun yani “ Sen milyonlarca lirayı nereden buldun da aldın o evi” Sorusunun cevabını bulmak çok ama çok basit . .

MASAK ( Mali Suçları araştırma Kurulu) araştırma yapsa ömrü hayatında Aldığı maaş toplamından kazandığı paralara ,  ödediği vergilerden , bankalarda bulanan parasına  kadar  bu yaşına kadar edindiği malvarlıklarına kadar tüm dökümü birkaç saat içerisinde ortaya çıkarır. .

Peki böyle bir soruşturma yapılır mı derseniz evet yapılır elbet fakat Bülent Kerimoğlu”nun Yakın çevresine göre hiç kimse ne mal varlığını arıştırır ne de nereden buldun soruusu yöneltir kendisine ..

Niçin derseniz , yine yakın çevresinin söylediğine göre Bülent Kerimoğlu Bizzat İçişleri bakanı tarafından korunup kollanıyor ve hakkında asla ve kata dava açılamaz …

Yakın çevresinin iddialarına göre Bülent kerimoğlu Hem içişleri bakanı Sayın Süleyman Soylu  tarafından hem de Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından korunup kollanıyor ve hatta kendisi her fırsatta “ BANA KİMSE DOKUNAMAZ , benim arkamda İktidar var “ diyormuş..

Peki bu iddialar doğru mu ?

Bülent Kerimoğlu bu iddialı sözleri sarfetti mi ?

Ya da Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın İçişleri bakanı niçin kendisi hakkındaki iddiaları araştırıp soruşturmaz ki ?

Mümkün mü böyle bir şey . . ?

Bizce Mümkün değil ?

Peki niçin bu sözleri sarfediyor sayın Kerimoğlu ?

Niçin kendisinin dokunulmaz olduğunu söylüyor her fırsatta ?

Niçin her fırsatta “ Bana dava açılmasına bile izin vermez” diyor İçişleri bakanı Sayın Süleyman Soylu için ?

Ve hakikaten hakkında bir çok yolsuzluk iddiası olan Belediye Başkanı için niçin tek bir dava bile açılmadı şu ana kadar …?

Kendi Partisinin Belediye başkanlarının dahi gözünün yaşına bakmayan İktidar Partisi Bülent Kerimoğluna niçin imtiyazlı davranır ya da gerçekten imtiyaz mi gösteriyorlar kendisine ..?

Bana dokunamazlar diyen Bülent Kerimoğlu Bu cüreti nereden alıyor ?

Bakırköy halkını ve gündemini meşgul eden bu konu artık kabak tadı verdi ve Bu iddialar acilen ve derhal araştırılmalıdır …

Yardımcısının “ Topladığımız Rüşvet paralarını Zarf içinde sayın başkana veririz” itiraflarının soruşturulmadığını hepimiz biliyoruz ,

Yeşilköy Huzurevinin peşkeş çekildi iddiaları da öyle ,

Mühürlediği inşaatların mührünün açılması için verdiği dilekçeler de kimse tarafındansoruşturulup araştırılmadı . .

İşyeri sahiplerinin Rüşvet vermeden iş yapamıyoruz iddiaları da havada kaldı ,

Eğer Zarflara sığmayacak kadar devasa boyutlu trilyonluk İddialar da  açığa kavuşturulmazsa Bülent Kerimoğlunun dediği gibi Kendisi Gerçekten dokunulmaz , iktidar partisi kendisine hesap dahi soramaz

 “ Benim arkamda Cumhurbaşkanı ve İçişleri bakanı var” Dediği iddia edilen Bülent Kerimoğlu gerçekten dokunulmaz mı ?

Ve Neden ?

NOT :  Ataköy sahillerine dikilen devasa blokları bilirsiniz (Sea pearl) işte o devasa binaların bır kısmı için Yıkım kararı çıkmasına rağmen Bakırköy Belediyesi kılını bile kıpırdatmıyor . . . Bu konuyla ilgili yazı dizimiz ve haberimizi takip edin

  • Yaratıcı Zihinler dur durak bilmiyor
  • Yaratıcı Zihinler geleceğin Bilim Adamlarını yetiştiriyor
  • Kerimoğlu toplantı yapan işçilere Rest çekti
  • Mecliste helalleşti sıra ilçe halkında
  • Şevval Sal , Kerimoğlu düeti
  • Kulaklarımızın pası silindi
  • Leyla ile mecnun sahnelendi
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi Bakırköy'de açıldı ...
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden Düşünen Şarkılar
< >