BÜLENT KERİMOĞLU

CHP Kadın kolları ilçe başkanlık seçimleri ; Çok çekişmeli olacağını secimler öncesinde söylemiştik öyle de oldu. Taraflar arasında Gergin anlar yaşandı, detaylar o kadar çok ki.

Günay Mamati 2 Oy farkla seçimi kazandı, Seçimi Kaybeden Başkan Hamide Yazıcı seçim sonuçlarına itiraz etti , Seçimin tekrarlanması ve veya kabul edilmesi itirazın incelenmesinden sonra kesinleşecek.

İtiraz sonuçlarını en çok merak eden ise Eski Başkan Bülent Kerimoğlu , İlçede konuşulanlara göre Kerimoğlu Mevcut başkanı destekliyor.Bülent Kerimoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Siyasi hamle hazırlığı yapıyor bunun için de örgüt içerisinde güçlü olmak istiyor.

“KILIÇDAROĞLU GENEL BAŞKAN OLACAK”

Kafalarındaki tek senaryo bu . . Ne yapıp ne edecekler Yakın bir zamanda CHP Genel Başkanlık seçimi yapılacak , Kemal Kılıçdaroğlu Kazanacak Genel Başkan Seçilecek, Bülent Kerimoğlu gibi destekçileri de bu sayede önemli görevlere getirilecek.

Olmayacak duaya amin diyorlar çünkü Siyaseten tutunacak başka dalları kalmadı . . . Oysa kendileri de biliyorlar ki Bin dereden su getirseler arınamazlar,  Neden mi?

BAKIRKÖY”Ü 20 SENE TALAN ETTİLER

Ellerinde testerelerle geldiler ormanlarımızı kestiler .Ağaçlarımızı Odun niyetine satıp paraları ceplerine attılar,yaptıkları tam da bu.Bakırköy İlçesine ve 230 Bin insanımıza ihanet ettiler. 20 yıl boyunca bir Arpa boyu yol alınamadı, Şehircilik anlamında gelişemedik,  İmar problemleri hiç bitmedi ilçemizde.

O ARSAYA KONUT YAPILACAK O ARSAYA KONUT YAPILACAK

Park bahçelerimiz Yaşam alanlarımız birilerine peşkeş çekildi. Sokak Hayvanları için yapılması zorunlu hizmetler bile isteye yapılmadı. O kadar çok örnek var ki  20 Senedir elimizi nereye atsak bir Musibet çıkıyor karşımıza,var olan güzelliklerimizi bozdular.

Mutsuz insanlar şehrine döndü mahallelerimiz. Kişisel hırslarına yenilen siyasetçiler yüzünden Hizmet değil Rant odaklı bir yönetim ile 20 senemiz heba oldu.

BÜLENT KERİMOĞLU – ATEŞ ÜNAL ERZEN

Bakırköy İlçesine en büyük zararı verenlerin başında  Bülent Kerimoğlu Ateş Ünal Erzen  ve Dönemin bazı Belediye Başkan yardımcıları geliyor.

Yargılandıkları ve suçlandıkları birçok dava dosyası mevcut.  Ataköy Sahillerindeki Kaçak Binalar da bunlardan bir tanesi , Gelişmeleri takip ediyoruz ,asıl meseleye gelelim.

                                       *****

BİNLERCE DÖNÜM ARAZİ  NASIL ALINDI?

Bakırköy Merkez haber merkezimize gelen bir ileti çok ama çok vahim, Eğer iddialar doğruysa Bakırköy”ü Parsel parsel satmışlar ve kendilerine Dönümlerce araziler satın almışlar  . .

Yolsuzluk listesinde  Son 20 yılda Bakırköy Belediye Başkanlığı  yapan , Belediye başkanları ve Eski başkan yardımcılarından bazı isimler var. Eski Başkan yardımcısı Erkan Kılıç”ın ismi yine ön planda ve hangi taşı kaldırsanız altından çıkan isimlerden bir tanesi

Bu isimlerin ; Binlerce Dönüm arazi,Çok sayıda Yazlık konut,İstanbul ve farklı illerden Bir çok gayrimenkul sahibi oldukları iddia ediliyor.

Rüşvet olarak alındığı iddia edilen uzunca bir Gayrimenkul listesi var . .   gayrimenkullerin Tapu kayıtlarının nasıl yapıldığı bile ayrıntılı olarak anlatılıyor.

Yurtdışına kaçırılan,Takas yöntemiyle Aklanan Paralardan bahsediliyor Tapu kayıtlarının  kimlerin adına el değiştirdiği ,

Üst Düzey bir siyasetçinin Rüşvet olarak onlarca gayrimenkulün Tapularını aldığı iddiası ise hiç de yenilir yutulur değil . .  

PEKİ İDDİALAR DOĞRU MU ?

İddiaların doğruluğunu bilmediğimiz için ayrıntılarına girmedik . . . Bülent kerimoğlu”na  “ Hesabını veremeyeceğin paranız var mı? Mesela oturduğun evin parasını nereden buldun da aldın,hele bir anlat “ Diye sormuş olalım. 

Ömrü uzun olsun  Bülent Kerimoğlu hayatta...İsterse Cevap hakkını kullanır.

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Merhum Sayın Ateş Ünal Erzen”in sorusunu kim cevaplar peki??   “  Var mıydı binlerce dönüm araziler, yazlıklar kışlıklar...”  

*****

Editör: Haber Merkezi